יום שני, 19 במאי 2014

יש לי חולשה לנגנים


 אני לא מצלמת ארועים, אף על פי כן, פעמיים לאחר שהתבקשתי על ידי מצולמים שלי שצילמתי קודם לכן בסטודיו שלי, הסכמתי לצלם  בר מצווה. (וגם זה רק בגלל ששנים ראיתי את בית הכנסת שבו חל הארוע ותהיתי איך הוא נראה מבפנים).
את טל ראיתי לראשונה באותה בר המצווה היחידה (כמעט, כי כאמור צילמתי שתיים) שצילמתי. כצלמת אני כל הזמן מתבוננת באנשים. לא יכולתי להתעלם ממנה, משהו בנוכחות שלה, באצילות שלה ובקסם שבה שבה את ליבי. מכיוון שהיא היתה אחת האורחות בבר המצווה צילמתי אותה כמובן תוך כדי בר המצווה בבית הכנסת. היא ניגשה אליי תוך כדי צילום וסיפרה לי שהיא מוסיקאית (ואז בכלל הייתי מוקסמת) והיא ממש לפני נסיעה לחו"ל ללמוד שם לתואר שני....וכי בעתיד היא רוצה לבוא אליי להצטלם...צילומי תדמית היא צריכה (איזה כיף אמרתי בליבי...הכי אני אוהבת לצלם אנשים שמענינים אותי). נפרדנו.
עברו כמה וכמה חודשים, אולי אף יותר. כשהיא יצרה עימי יום אחד קשר ,ביקשה ממני צילומי תדמית לה ולבן זוגה ביחד ולחוד- שניהם נגנים האחת בחליל השני באבוב ובקרן יער אנגלית (אני חושבת). הם צריכים צילומי תדמית בכדי שיוכלו לשלוח את תמונותיהם לתחרויות, קונצרטים, אודישנים וכו....
מכיוון שיצרה איתי קשר עוד מחו"ל, הנחיתי אותה עוד מעבר לים מה להכניס למזוודה...אלו בגדים....
כשטל וניר נכנסו אליי הביתה, קרנתי מאושר, ידעתי שאנחנו הולכים לעשות כיף חיים. אני מייד קולטת מי יצטלם נפלא וכשראיתי את הג'ינג'י הזה גם בו התאהבתי מיד ממש כמו בטל. 
יש כימיה בין מצולמים לצלם שלא ניתן לתארה במילים. בסטים שכאלו אני יכולה לצרוח מהתרגשות....מה גם שיכולתי לחוש את האנרגיות הטובות בינם לבין עצמם. זוג מוסיקאים צעיר ומאוהב...פשוט מקסימים. 
צילמתי בסטודיו, צילמתי בחוץ, צילמתי אותם ביחד, צילמתי אותם כל אחד לבד, צילמתי על רקע בהיר, צילמתי על רקע כהה. כשתוך כדי צילום אני כבר מבינה שתהיה לי בעיה קשה קשה בבחירת התמונות כי יצאו להם פשוט תמונות נפלאות. 
ומכיוון שאני מתקשה בבחירה, פשוט התמהמהתי עם כתיבת הרשומה הזו על אף שהצילומים הללו כבר צולמו לפני מספר חודשים. אבל הנה הם כאן לפניכם. את התמונות הזוגיות אשמור לרשומה נפרדת....2 comments:

  1. צילומים הורסים. הסתכלתי ממש כמה פעמים... גם אני רוצה כאלה (וגם להיות כזאת יפה, אם כבר אז כבר...)

    השבמחק
  2. בואי וגם לך יהיו כאלו....

    השבמחק